Zásadní dotazy na Miloše Zemana v Press klubu se budou týkat Karla Gotta

4. 10. 2019

Již tuto neděli 6. 10. od 18 hodin odvysílá Frekvence 1 živě z Lán další speciál Press klubu s prezidentem ČR Milošem Zemanem. Moderovat ho bude opět Luboš Procházka.

Především mě bude zajímat, zda půjde pan prezident na pohřeb Karla Gotta. Také se zeptám, jestli nezvažuje ještě letos ho vyznamenat in memoriam,“ prozradil Luboš Procházka, šéfredaktor Frekvence 1. A dodal: „Mluvit také budeme o uplynulém summitu prezidentů visegradské čtyřky, který proběhl v Lánech, a o oslavách 30. výročí od pádu komunismu v Evropě.

Všichni, kdo mají zájem, mohou již nyní pokládat dotazy panu prezidentovi na webových stránkách www.frekvence1.cz . “Dotazy posluchačů budou důležitou součástí celého rozhovoru. Na ty, na které se v živém vysílání nedostane, odpoví prezident v dodatečném rozhovoru, který v Lánech natočíme,” uvedl Luboš Procházka.

Frekvence 1 vysílá publicistický pořad Press klub standardně od pondělí do pátku vždy v 18 hodin. Prezidentský speciál má jednou za tři měsíce vyčleněný čas v neděli večer. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub


Kontakt pro média

press@activegroup.cz