Zajímavosti a novinky z rapu v novém pořadu na Evropě 2. Jako první přijal pozvání Renne Dang

6. 2. 2020

Čerstvou únorovou novinkou na Evropě 2 je pořad Rap ateliér on–air, v němž moderátor Jindra Ekl s hvězdnými hosty probírá novinky i zajímavosti ze světa rapu. Jako první pozvání do studia přijala respektovaná ikona Renne Dang. Na Evropě 2 Rap ateliér on–air naladíte každou středu večer od 20:00 do 21:00 hodin.

Posluchači Rap ateliéru on–air se mohou těšit nejen na exkluzivní hudební premiéry a speciální playlisty, ale i na nejnovější zprávy ze zákulisí a samozřejmě také na návštěvu největších hvězd česko-slovenského rapu. Pořad se věnuje jak současné česko-slovenské rapové scéně, tak i tomu nejlepšímu ze zahraničí. „Na rapu a hip-hopu jsem vyrostl. Pamatuji si ty největší oldschooly jak z Česko-Slovenska, tak z Ameriky a jsem moc rád, že budu teď vídat ty nejžhavější interprety z československého podhoubí. Je super, že tahle nemalá subkultura bude mít svůj meeting point na Evropě 2,” prozradil Jindra Ekl.

Pokud nestihnete živé vysílání, je možné pořad si zpětně poslechnout na webu rádia nebo jako podcast v aplikaci Youradio Talk.
Web: https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy/rap-atelier/rap-atelier-on-air-renne-dang
Youradio Talk: https://talk.youradio.cz/porady/rap-atelier-on-air


Kontakt pro média

press@activegroup.cz