Youradio Talk: listopadové novinky a topky v podcastech

9. 12. 2019

Česká služba pro poslech podcastů a zpravodajství Youradio Talk zveřejnila seznam TOP 10 nejvíce poslouchaných pořadů za minulý měsíc. Mezi listopadové novinky v podcastech patří HotTopic a Prostor X, mezi tipy měsíce pak pořady Drinkologie a Literární disko.

Jaké podcasty Češi nejvíce poslouchali v listopadu v Youradio Talk? Žebříček je sestavený na základě statistik poslechovosti, u každého je uveden počet přehrání za měsíc listopad.

TOP 10
1. 3v1 – Late Night Show Evropy 2 s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Počet přehrání: 18 758.
2. Kraus a blondýna – výběr nejlepších komentářů z uplynulého týdne. Blondýna se na Frekvenci 1 ptá, Jan Kraus odpovídá. Počet přehrání: 15 888.
3. Rádio RePublika – satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika. Počet přehrání: 12 304.
4. Ranní show – legenda a gigant českého éteru Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Počet přehrání: 10 492.
5. Every Day English – Angličtina Youradio Talk – nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka. Počet přehrání: 10 146.
6. Ozvěny minulosti – historické momenty, objevy, katastrofy. Počet přehrání: 9 356.
7. Brain We Are CZ – objevuje možnosti lidského potenciálu a poznání. Počet přehrání: 8 748.
8. Fotbalové debaty deníku Sport – pravidelné diskuze s experty deníku Sport. Počet přehrání: 6 310.
9. Svobodné universum – ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity a ztraceny. Počet přehrání: 5 178.
10. Petr Mára Podcast – rozhovory se zajímavými lidmi o podnikání, technologiích a osobním rozvoji. Počet přehrání: 4 956.

Novinky měsíce
„Čerstvou novinkou je pořad HotTopic, ve kterém děláme rozhovory se specialisty o nebezpečí, jež hrozí dětem a dospívajícím na internetu. Řešíme otázky, čím přispívá internet a sociální sítě k celoplošně se zhoršujícímu psychickému stavu dětí a mládeže. Což je v dnešní době velmi aktuální téma,“ říká Lubor Zoufal, head of digital and strategic development společnosti Active Radio, která pořad připravuje. Nově přidaný je rozhovorový pořad časopisu Reflex s názvem Prostor X, ve formě podcastů je zatím dostupný pouze v Youradio Talk. Oblíbená a úspěšná Gastromapa Lukáše Hejlíka je od listopadu nově i jako podcast. Každý týden se můžete těšit na příběh podnikání v gastronomii. A třeba zde najdete i inspiraci, kam vyrazit na sváteční oběd či večeři.

Tipy měsíce
Do tipů měsíce Yourtadio Talk zařadilo pořad Drinkologie vzhledem k nadcházejícímu období vánočních večírků. „V jednotlivých dílech Drinkologie je postupně odhalována historie, která stojí za nejznámějšími drinky, jako je například mojito, cosmopolitan či oblíbený drink Jamesa Bonda. Přehledem o koktejlech se pak můžete blýsknout na nejednom večírku,“ uvádí Lubor Zoufal. Nejen pro všechny milovníky knih, ale i pro ty co hledají inspiraci na vánoční dárky je určen pořad Literární disko knihkupectví Luxor. Zaměřuje se na fenomény ve světě knih a literatury z různých úhlů pohledu.

Aplikace Youradio Talk je zdarma dostupná pro Android i iOS.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz