Summer Camp Evropy 2: Tábor, na který nezapomeneš!

10. 8. 2021

Letos již potřetí Evropa 2 pro své mladé posluchače organizuje letní rádiový tábor. Role hlavního vedoucího se opět ujme zkušený táborník a moderátor Tomáš Zástěra. Účastníci se setkají s oblíbenými moderátory Evropy 2 (Leošem Marešem, Zorkou Hejdovou, Katkou Říhovou, Pavlem Cejnarem, Ondrou Urbanem, Petrem Říbalem, Kubou „Koťákem“ Kotkem atd.), vyzkouší si živé vysílání, užijí si nejrůznější workshopy a také hudební vystoupení Pokáče. To vše proběhne v nádherném prostředí Prachovských skal v termínu 15. – 21. srpna.

Hlavní táborník a moderátor Evropy 2 Tomáš Zástěra o akci s nadšením vypráví: „Summer Camp Evropy 2 se bude konat už potřetí a já mohu opět slíbit moderátory Evropy 2 tak, jak je děti dosud neznají. K tomu pochopitelně tábornické klasiky jako táboráky, disco, výlety do okolí a různé workshopy. Pro mě je skvělé poznat nejmladší generaci našich posluchačů a každý rok zjistit, že už jsem opravdu starý. Nicméně energie, kterou tábory Evropy 2 dodávají všem zúčastněným, je zárukou toho, že další ročník bude ještě lepší.“

Na každý den je pro děti připraven velmi pestrý program složený z nejrůznějších zábavných, ale i vzdělávacích workshopů a dalších aktivit. Těšit se mohou například na taneční a hudební workshopy, naučí se, jak poskytovat první pomoc nebo jak se bezpečně chovat na silnicích. Některé workshopy povedou moderátoři Evropy 2. Ondra Vodný (DJ Ondray) provede děti světem DJingu a Lucka Bechynková je bude učit vyrábět si vlastní náramky. Těšit se mohou na diskotéky s dvojicí Ondra Urban a Petr Říbal nebo s Ondrou Vodným. Jako hudební host tentokrát dorazí písničkář Pokáč, který je velmi oblíben právě mezi dětmi. Jedno celé odpoledne bude Evropa 2 vysílat přímo z kempu. Děti uvidí při práci oblíbené moderátory Pavla Cejnara, Tomáš Zástěru a Lucku Bechynkovou a navíc si budou moci samy vyzkoušet práci moderátora v živých vstupech.

Letní akce se sloganem „Tábor, na který nezapomeneš!“ slibuje účastníkům zažít 7 nezapomenutelných dní plných zážitků.

Veškeré dění bude možné sledovat na webu a sociálních sítích Evropy 2.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz