Summer Camp Evropy 2 je za námi! Tak zase za rok….

4. 9. 2020

Koncem srpna Evropa 2 pro své mladé posluchače zorganizovala druhý ročník letního tábora. Role hlavního vedoucího se opět ujal zkušený táborník Tomáš Zástěra. Účastníci se setkali s oblíbenými moderátory Evropy 2 (Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým, Pavlem Cejnarem, Zorkou Hejdovou atd.), vyzkoušeli si živé vysílání, zahráli si celotáborovou hru, užili si workshopy a také vystoupení hudebních hostů Tomáše Kluse a kapely Chinaski. A to vše v nádherném prostředí Prachovských skal.

Všichni táborníci byli na úvod srdečně přivítáni hlavním vedoucím Tomášem Zástěrou, který jim rovnou představil heslo celého týdne: „Tábor, na který nikdy nezapomeneš!“. „Táborové zážitky jsou pro děti velmi cenné a naučí se spoustu věcí, které je ve městě nikdy nepotkají. A vedoucí se občas zase naučí nějaká sprostá slova, která děti z města přivezou. Tábor Evropy 2 má navíc mnoho bonusů, jako moderátory a kapely, které program dotváří. Přál bych si být dítětem a jet na takový tábor,” doplnil Tomáš Zástěra.

Po příjezdu Leoše Mareše a jeho parťáka Patrika Hezuckého celý tábor hlasitě vřískal a mobily s foťáky cvakaly jak o život. „Tábory jsou pro mě symbolem léta, strávil jsem na nich celé dětství. Tento tábor Evropy 2 byl přesně takový, jak si tábory pamatuji,“ prozradil Leoš Mareš.

Hned druhý večer u táboráku čekal písničkář Tomáš Klus, který předvedl úžasné vystoupení a skvělou improvizaci. Zahrát dorazila i kapela Chinaski, ovšem ještě před vlastním vystoupením podrobily děti zvídavým otázkám frontmana Michala Malátného. A co by to bylo za tábor hudebního rádia bez diskotéky? Role DJs se zkušeně ujali moderátoři Petr Říbal a Ondra Urban. Během dalšího večera učili děti táborové písně u ohně s kytarou v ruce Jindra Ekl a Tomáš Zástěra.

Jedno odpoledne byl na programu naučný workshop o médiích a nástrahách na sociálních sítích, o který se postarala organizace Člověk v tísni. O módě, influencerech a sociálních sítích si přijela s účastníky popovídat Zorka Hejdová. Světem DJingu prováděl Ondra Vodný, po krátkém úvodu přišla na řadu i soutěž o nejlepšího DJe Summer Campu Evropy 2. V předposlední den čekalo děti další akční překvapení ve formě tanečních workshopů.

Čtvrteční odpoledne bylo ve znamení živého vysílání Evropy 2 přímo z kempu. Děti tak měly jedinečnou možnost sledovat při práci Pavla Cejnara, Lucku Bechynkovou, Tomáše Zástěru i Zorku Hejdovou. Navíc si samy vyzkoušely práci moderátorů přímo v živých vstupech. Zorka Hejdová nám k tomu se smíchem řekla: “Strašně mě bavilo, jak jsou děti bezprostřední, dost jsem se nasmála! A dostala jsem i několik přínosných otázek k vysílání, například kolik beru peněz, jestli vlastním letadlo a jestli mám hodně bohatého manžela. Ty děti prostě ví, co chtějí!“.

Účast na táboře a možnost zažít 8 nezapomenutelných dní plných zážitků získalo v soutěži na Instagramu 60 dětí. Ty si z tábora odnesly spoustu zážitků a organizátoři již nyní plánují další ročník. Tak zase za rok!

Po dobu konání fanoušci Evropy 2 mohli dění přímo z tábora sledovat na sociálních sítí a na webu. K dispozici je i speciál a video s tím nejlepším.
Video
Speciál


Kontakt pro média

press@activegroup.cz