Sdílejme společně lásku příběhem, stejně jako hrdinové videoklipu Sněhová vločka

25. 11. 2021

Nový videoklip k první vánoční písničce zpěváka Radka Bangy Sněhová vločka, v němž hraje i prasátko Pigy, se natáčel v Černošicích v chatové osadě Radost a také v kancelářském objektu v Kladně. Ukazuje nám pravé kouzlo Vánoc, na něž vinou stresu a pracovního vytížení někdy zapomínáme.

Ve videoklipu si zahrála také herečka Eva Decastelo společně se svou dcerou Zuzankou. Ztvárňuje zde maminku samoživitelku, která se se vší láskou stará o své dvě děti – právě ona představuje všechny maminky, kterým je Pigyho vánoční soutěž věnována. Radek Banga o příběhu videoklipu říká: „Pro mě jsou Vánoce především o tom, že je strávíte s těmi, jež milujete. Každý rok se těším na tu nádhernou atmosféru, všechny ty vůně, barvy a všudypřítomná světýlka. Chci lidem připomenout, v čem tkví skutečné kouzlo Vánoc a že láska je nejdůležitější věcí v lidském životě.

„Maminky jsou symbolem rodinné lásky a péče, jsou to právě ony, které se po celý rok pro své děti obětují, milují je, podporují a věnují jim veškerou pozornost a čas. Jsou tu pro ně za každých okolností. Rozhodli jsme se, že tentokrát chceme jménem Pigyho předat lásku maminkám, protože krásné Vánoce si zaslouží všichni,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Active Radio.

V termínu 22. listopadu až 12. prosince 2021 prasátko Pigy vyzývá všechny děti, aby mu napsaly na email příběh věnovaný jejich mamince. Příběh o tom, co pro ně maminka znamená, jak moc ji mají rády a co by si zasloužila dostat pod stromeček. Porota v čele s Pigym a Radkem Bangou pak vybere nejlepší příběhy a jejich malé autory odmění plyšovým prasátkem Pigy. Maminky, kterým byl příběh věnován, také obdaruje hodnotným vánočním balíčkem.

Více informací o soutěži najdete na: https://mama.pigy.cz/laska-sdilena-pribehem


Kontakt pro média

press@activegroup.cz