Příběhy doby koronavirové aneb ze života obyčejných rodin

23. 4. 2020

Multimediální skupina Active Radio odstartovala seriál s názvem „Příběhy doby koronavirové“. Reportér Jan Hloch zjišťuje přímo v terénu, jak ovlivnila protikoronová opatření vlády životy obyčejných lidí a jejich rodin. Hned jeho první návštěva ho zavedla do restaurace Svatý Martin na Malé Straně, kde vyzpovídal manželský pár vlastnící původně dvě restaurace. Nové příběhy posluchači naladí každý všední den na Frekvenci 1, Evropě 2 i Rádiu Z.

Miliony lidí zažívají v současnosti hodně těžké chvíle. Vládní opatření kvůli pandemii koronaviru zamávala nejen s ekonomikou země, ale především s životy mnoha rodin. Proto jsme se rozhodli našim posluchačům v následujících týdnech nabídnout seriál „Příběhy doby koronavirové“. Jak se perou jednotlivci i celé rodiny s existenčními starostmi mapuje náš reportér Jan Hloch,“ vysvětluje Karel Novák, ředitel strategického rozvoje zpravodajství Active Radio.

Nové příběhy si můžete poslechnout každý všední den v ranním vysílání Rádia Z, dopoledne na Evropě 2 a odpoledne na Frekvenci 1. Všechny si pak můžete přehrát jako podcast: https://talk.youradio.cz/porady/pribehy-doby-koronavirove. Vedle toho ještě Active Radio zvažuje jejich vydání v tištěné verzi.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz