Prezidentský Press klub Frekvence 1 již tuto neděli. O výměně ministra zdravotnictví, Bělorusku i výročí úmrtí Karla Gotta

24. 9. 2020

Již tuto neděli 27. září. od 18 hodin odvysílá Frekvence 1 živě z Lán další speciál Press klubu s prezidentem ČR Milošem Zemanem. Moderovat ho bude opět šéfredaktor zpravodajství Frekvence 1 Luboš Procházka. Probírat budou aktuální dění u nás i v zahraničí.

Budeme v první řadě mluvit o bleskové výměně ministra zdravotnictví. Dále o pokračujícím boji Česka s koronavirem, o rouškách zasílaných poštou v papírové obálce, o blížícím se ročním výročí od úmrtí Karla Gotta, o situaci v Bělorusku nebo o dopisu šéfa Senátu Vystrčila, ve kterém nabízel nejvyšším ústavním činitelům schůzku bez účasti prezidenta. Řeč přijde i na prezidentův aktuální zdravotní stav a také na narozeniny, které oslaví hned druhý den po vysílání prezidentského Press klubu,” říká moderátor pořadu Luboš Procházka.

Kdo má zájem, může prezidentovi položit dotaz na webových stránkách: www.frekvence1.cz.

Frekvence 1 vysílá publicistický pořad Press klub standardně od pondělí do pátku vždy v 18 hodin. Prezidentský speciál má vyčleněný čas v neděli večer. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub .


Kontakt pro média

press@activegroup.cz