Prezidentský Press klub Frekvence 1 již tuto neděli. O Rusku, Soukupovi, Válkové i Gottovi

17. 1. 2020

Již tuto neděli 19. 1. od 18 hodin odvysílá Frekvence 1 živě z Lán další speciál Press klubu s prezidentem ČR Milošem Zemanem. Moderovat ho bude opět šéfredaktor zpravodajství Frekvence 1 Luboš Procházka. Probírat budou aktuální dění u nás i v zahraničí.

„Mluvit například budeme o tom, jak prezident Miloš Zeman vnímá politické zemětřesení v Rusku a jestli se podle něj Vladimir Putin připravuje na budoucí předání moci, jelikož mu v roce 2024 vyprší mandát. Řeč bude také o setrvání Heleny Válkové ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva a prezidentově nominaci Stanislava Křečka na ombudsmana,“ řekl moderátor pořadu Luboš Procházka. Ten s hlavou státu také probere, proč už s Jaromírem Soukupem nenatáčí pravidelný pořad pro TV Barrandov nebo krok čínské Šanghaje, která oznámila pozastavení oficiálních styků s Prahou.

Hovořit budeme i o Karlu Gottovi, kterého se letos Miloš Zeman chystá in memoriam vyznamenat. Bude nás zajímat, zda se prezident chystá v průběhu roku sejít se zpěvákovou rodinou, případně i jeho nejstarší dcerou Dominikou, která se vrátila do Česka. A jestli se zúčastní vzpomínkového koncertu na Karla Gotta, který rodina připravuje,“ dodal Luboš Procházka.

Kdo má zájem, může prezidentovi položit dotaz na webových stránkách: www.frekvence1.cz .

Frekvence 1 vysílá publicistický pořad Press klub standardně od pondělí do pátku vždy v 18 hodin. Prezidentský speciál má jednou za tři měsíce vyčleněný čas v neděli večer. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub .


Kontakt pro média

press@activegroup.cz