Press klub Frekvence 1 bude moderovat Helena Šulcová

1. 4. 2020

Uznávaná rozhlasová a televizní moderátorka Helena Šulcová se po více než 10 letech vrací na Frekvenci 1. Moderovat bude vlajkovou loď Press klub, diskusní pořad vysílá Frekvence 1 každý všední den v podvečer.

Helena Šulcová bude na Frekvenci 1 zpovídat zajímavé hosty na aktuální témata z oblasti ekonomiky, politiky, kultury či společenského dění. Hostem jejího prvního Press klubu bude bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma. „Na moderování Press klubu na Frekvenci 1 se velmi těším. Vracím se vlastně na známou židli, Press klub jsem moderovala už v roce 2007/2008. Je to pořad, který si mnoho let drží velkou prestiž,“ komentuje angažmá Helena Šulcová.

V současné době na zpravodajském rádiu Z ve všední dny provází posluchače ranním vysíláním. Spolupracuje také s německou rozhlasovou stanicí MDR. Dříve pracovala například jako moderátorka v Seznam TV, České televizi nebo Radiožurnálu.

V moderování Press klubu se Helena Šulcová bude střídat s Bárou Nesvadbovou, Luďkem Staňkem, Romanou Navarovou a Lubošem Procházkou. Pravidelně Frekvence 1 vysílá Press klub od pondělí do pátku vždy od 18 hodin. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub


Kontakt pro média

press@activegroup.cz