Press klub Frekvence 1 bude moderovat Čestmír Strakatý

19. 8. 2021

Od 23. srpna bude nově moderovat Press klub Frekvence 1 Čestmír Strakatý. Střídat se bude s Helenou Šulcovou, Luďkem Staňkem, Romanou Navarovou, Bárou Nesvadbovou a Lubošem Procházkou. Diskuzní pořad vysílá Frekvence 1 každý všední den v podvečer.

Máme velkou radost, že náš tým Press klubu Frekvence 1 rozšíří právě Čestmír Strakatý. Jeho talentu si všimla letos i odborná porota soutěže Podcast roku a jeho Prostor X vybrala jako nejlepší podcast v kategorii zpravodajství,“ uvádí Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio.

Čestmír Strakatý bude na Frekvenci 1 zpovídat zajímavé hosty na aktuální témata z oblasti ekonomiky, politiky, kultury či společenského dění. Hostem jeho prvního Press klubu bude producent Petr Jákl ve speciálním vysílání přímo z festivalu v Karlových Varech. „Press klub je pro mě cenná zkušenost, výzva a krok do trochu neprobádaných vod, na který se ale velmi těším. Díky blížícím se volbám možná o to víc. Posluchačům bych chtěl nabídnout něco nového, co je snad bude bavit a zajímat,“ komentuje angažmá Čestmír Strakatý. Začínal na ČT24, po editorských a dramaturgických zkušenostech z DVTV a webu Info.cz spoluvytvořil pořad Prostor X na webu Reflexu. Ten už bezmála 3 roky vede a moderuje.

Frekvence 1 vysílá Press klub od pondělí do pátku vždy od 18 hodin. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/rozhovory/press-klub


Kontakt pro média

press@activegroup.cz