Posluchači Frekvence 1 vybírají TOP 100 letních hitů

2. 8. 2022

Frekvence 1 spustila 3. ročník úspěšného letního projektu TOP 100 letních hitů. Posluchače v něm vyzývá, aby společně sestavili žebříček největších letních hitů všech dob. Celou super-hitparádu odvysílá Frekvence 1 v sobotu 20. srpna od 10 hodin, moderování se ujmou Milan Bílek a Marek Malášek.

Žebříček největších letních hitů si posluchači Frekvence 1 sestaví sami – podle toho, které písničky jim nejvíc evokují léto, prázdniny, vzpomínky na dovolenou, vůni moře či romantické letní lásky. Své tipy mohou posílat přes web rádia od pondělí 1. srpna do neděle 14. srpna. Každý, kdo na webu rádia napíše název svého nejoblíbenějšího letního hitu, má navíc šanci vyhrát zajímavou cenu.

Loni jako nejoblíbenější letní song vybrali posluchači Frekvence 1 Despacito od zpěváka Luise Fonsiho a rapera Daddyho Yankeeho, na druhé místo poslali Macarenu od dvojice Los del Río a na třetí Coco Jamboo od skupiny Mr. President. Který song vyhraje letos, se všichni dozví v sobotu 20. srpna, kdy Frekvence 1 odehraje v premiéře celou super–hitparádu od 10 do 17 hodin. K přehrání bude později rovněž na webu rádia.

 


Kontakt pro média

press@activegroup.cz