Novým moderátorem Byznysu na Rádiu Z je Jaroslav Dědič

8. 11. 2021

Byznys na Rádiu Z nově moderuje zkušený novinář Jaroslav Dědič. Pořad se zaměřuje na interview s úspěšnými podnikateli a zajímavými osobnostmi ze světa obchodu a podnikání. Bysnys s Jaroslavem Dědičem vysílá Rádio Z ve středu a čtvrtek od 12 hodin. V další dny tento pořad moderuje Romana Navarová.

Už v minulosti Jaroslav Dědič prokázal, že je skvělý ekonomický redaktor a moderátor. Za jeho návrat před mikrofon jsem proto moc rád. Byznys a ekonomika jsou jednou z klíčových oblastí vysílání Rádia Z,“ uvádí šéfredaktor Rádia Z Ondřej Kopa.

„Byznys Radia Z je pořad o penězích, dluzích, cenách nebo rozpočtech. Dostat příležitost ho moderovat v ekonomicky mimořádně turbulentní době se nedala odmítnout,“ říká Jaroslav Dědič. Začínal v Českém rozhlase v Olomouci, pokračoval v České televizi jako moderátor a ekonomický redaktor. Byl mluvčí ministerstva financí a předsedou rady ČT. Je rovněž konzultantem v oblasti marketingu.

Byznys na Rádiu Z naladíte od pondělí do čtvrtka v premiéře od 12 hodin, reprízu pak ještě od 17 hodin. Záznamy pořadu najdete na: https://www.radiozet.cz/podcasty


Kontakt pro média

press@activegroup.cz