Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí Lagardere Active ČR je Lucie Ryss

3. 4. 2017

Lucie_Ryss_autor_A.Filičková

Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí české pobočky francouzské mediální skupiny Lagardere je od dubna Lucie Ryss. Bude zodpovídat za korporátní a krizovou komunikaci a produktové PR všech značek společnosti.

„Lucie Ryss přichází do Lagardere Active ČR s bohatými zkušenostmi z několikaletého působení ve veřejnoprávním rozhlasu i různých privátních médiích. Na své pozici se bude kromě externí a interní komunikace věnovat také CRS aktivitám společnosti,“ uvedl prezident Lagardere Active ČR Michel Fleischmann.

Lucie Ryss přichází na pozici PR manažerky a tiskové mluvčí Lagardere Active z Českého rozhlasu, kde působila od roku 2006 jako specialistka komunikace. V ČRo se věnovala interní i externí komunikaci, organizaci eventů a mediálním partnerstvím.

 „Těší mě, že jsem dostala příležitost pracovat pro společnost Lagardere, kterou vnímám jako velmi dynamickou a moderní. Po letech ve veřejnoprávním prostředí to pro mě bude nejen zásadní změna, ale především také pracovní výzva. Věřím, že zde naplno zúročím své zkušenosti, které jsem za léta působení v oblasti komunikace získala,“ uvedla Lucie Ryss.

Ryss vystudovala mediální komunikaci a žurnalistiku na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Kromě Českého rozhlasu pracovala ve společnostech Porsche Inter Auto, Linnet p.c. nebo T-Mobile, publikovala v kulturních periodikách a v rámci studijní praxe točila reportáže pro televizi Prima. Více než rok působila také jako moderátorka v internetovém rádiu pro mladé posluchače.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz