Nová humoristická show Petra Jablonského na Frekvenci 1 každou neděli po obědě

4. 2. 2020

Rádio Frekvence 1 představuje nový pořad „Nedělní lajf Petra Jablonského“ aneb neskutečně skutečné rozhovory Petra Jablonského. Na pořádnou dávku humoru se posluchači mohou těšit každou neděli od 13 do 14 hodin.

Od února nově zařadila Frekvence 1 na nedělní siestu humoristickou show se známým českým imitátorem Petrem Jablonským. V éteru tak posluchači uslyší neskutečně skutečné rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa politiky i showbyznysu na aktuální témata. Probírat budou příběhy, které se možná staly, nebo nestaly. „V neděli 2. února odstartujeme vůbec první lifestylový pořad v éteru, doteď to byla doména televize. My jim teď na Frekvenci 1 ukážeme, že to umíme v rádiu taky, že jsme trendy a vystačíme si i bez vizuální stránky našich celebrit. Naopak využijeme jejich, tedy vlastně moje sexy hlasy. A opravdu to není tak, že jsem Nedělní lajf prosadil až v rádiu, protože bych to v televizi nemohl dělat se svým ksichtem. To je pomluva a kampaň. Ano, Andrej přijde také. Budou i další, uvidíme, co do neděle přinese lajf, tedy život ve společnosti. Těším se na to, bude to jízda,“ prozrazuje Petr Jablonský.

Pokud nestihnete živé vysílání, je možné si rozhovory zpětně poslechnout na webu rádia nebo jako podcast v aplikaci Youradio Talk.
Web: https://www.frekvence1.cz/audio-video?porad=nedelni-lajf-jablonsky
Podcast: https://talk.youradio.cz/porady/nedelni-lajf-petra-jablonskeho


Kontakt pro média

press@activegroup.cz