Narozeninové koncerty Leoše Mareše jako unikátní spojení síly osobnosti, éteru a mediálního přesahu

29. 4. 2017

Narozeninové koncerty české moderátorské ikony a hvězdy éteru Evropy 2 Leoše Mareše, které se konaly v režii eventové divize Lagardere No Limits, nabídly fanouškům 27. a 28. dubna ve Foru Karlín obrovskou show i hvězdné hosty. Koncerty sledovalo přímo ve Foru Karlín dohromady téměř sedm tisíc diváků, kromě proma na místě konání akce se o další miliony zásahů postaral éter a online dosah.

Společně s Leošem Marešem vystoupili Ben Cristovao, Helena Zeťová, Tereza Kerndlová nebo Pavel Callta, nechyběl ani živý orchestr a technika, kterou pro svoje koncerty využívá Justin Bieber nebo kapela Rammstein.

 „Těší mě, že jsme splnili Leošův sen a pomohli mu uspořádat koncert pro jeho a naše fanoušky. Hned poté, co se vstupenky na první koncert prodaly během tří dnů, bylo jasné, že to bude obrovský úspěch. Dnešní večer měl naprosto neuvěřitelnou atmosféru a energii. Náš moderátor a náš produkční tým odvedli skvělou práci a společně máme být na co pyšní,“ uvedl prezident společnosti Lagardere Active ČR Michel Fleischmann.

 Generálním partnerem koncertů se stal internetový obchod MALL.CZ, hlavními partnery jsou Jacobs a Blue style.

„Chtěl bych poděkovat za podporu všem partnerům, kteří s námi do tohoto výjimečného projektu šli. Díky velké kampani v éteru, onlinu i na sociálních sítích, se jednalo o dosud největší marketingově-obchodní příležitost, kterou jsme připravili,“ uvedl ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR Pavel Renčín.

 Přípravami koncertů žije nejen sám Leoš Mareš, ale také éter a web Evropy 2. „Leošovy koncerty jsou výjimečnou událostí, kterou jsme ve vysílání i na webu Evropy 2 chtěli zprostředkovat všem posluchačům. Fanouškům jsme nabízeli informace z příprav a zprávy o tom, jak vše prožívá sám Leoš. A chybět nebudou ani exkluzivní reportáže ze zákulisí,“ uvedla ředitelka Evropy 2 Lenka Maureryová.

 Pro eventovou divizi Lagardere No Limits jde už o třetí velký projekt v tomto roce. Za sebou má již koncert legendární kapely Modern Talking, show světového DJ Olivera Heldense a chystá řadu dalších osvědčených eventů jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, hudební festival Paráda fest a řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1.

U příležitosti narozeninových koncertů vydal Leoš Mareš své nejlepší Best of Album: Leoš Mareš – DVANÁCTPOMALÝCH PĚTRYCHLÝCH JEDNANOVÁ.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz