Na předání Hudebních cen Evropy 2 dorazí Dyk, Klus, Marpo nebo Pokáč. A kdo další?

20. 2. 2020

Slavnostní vyhlášení 8. ročníku prestižních Hudebních cen Evropy 2 proběhne již 26. února přímo v rádiovém vysílání mezi 15. až 18. hodinou. Posluchači se mohou těšit na hvězdná jména jako Vojta Dyk, Tomáš Klus, Marpo, Pokáč či Adam a Vladimír Mišíkovi. Chybět nebudou ani populární moderátoři Evropy 2 v čele v Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým, Pavlem Cejnarem, Zorkou Hejdovou a Tomášem Zástěrou.

Hudební ceny Evropy 2 patří k nejvýznamnějším událostem roku. Slavnostního vyhlášení u nás v rádiu se i letos zúčastní řada známých osobností převážně z české hudební scény. Pro fanoušky připravujeme opravdu pestrý program, vedle rozhovorů s vybranými vítězi se mohou těšit i na unplugged vystoupení a řadu dalších překvapení,“ slibuje Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio.

Moderování vyhlášení Hudebních cen Evropy 2 za rok 2019 se ujme sehraná moderátorská dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra. Za nimi budou do studia postupně přicházet oblíbení moderátoři Evropy 2 a další hvězdy showbusinessu, kteří budou předávat sošky vítězům jednotlivých kategorií. Z kolegů dorazí moderátoři Ranní show Evropy 2 Leoš Mareš a Patrik Hezucký, následováni Pavlem Cejnarem a dvojicí Ondra Urban a Petr Říbal. Jednoho vítěze prozradí zpěvák a herec Adam Mišík spolu se svým otcem, hudebníkem Vladimírem Mišíkem. Do studia dorazí také písničkáři Tomáš Klus a Pokáč. Během odpoledne se ve studiu objeví i hudebník a herec Vojta Dyk a rapper Marpo, ti se s posluchači podělí o řadu zajímavých novinek. Na vyhlášení se chystá i vtipná trojka3v1 – Martina Pártlová, Nikol Štíbrová a Veronika Arichteva. Podpořit svého syna, moderátora Tomáše Zástěru a předat jednu sošku přijde Jana Zástěrová, známá z Odpolední show Evropy 2. Letos rádio pozvalo i zástupce youtuberské scény – českou rapperku a influencerku Sharlotu, převážně mezi mladšími posluchači je velmi populární na sociálních sítích. Live streamem ze studia bude provázet na Facebooku Ondra Urban, na webu pak bude možné sledovat rozhovory Katky Říhové s vítězi.

Vítěze v jednotlivých kategoriích vybírají opět ti nejpovolanější, a to posluchači a hudební fanoušci. Hlasovat pro své favority mohou na webu Evropy 2 od 1. do 21. února. Jedinou výjimkou jsou kategorie Divoká karta, o níž rozhodne odborná porota, a Nejstreamovanější song Youradio. Zde zvítězí skladba, kterou uživatelé streamovací služby Youradio nejčastěji poslouchali v loňském roce.

Stránky Hudebních cen Evropy 2 za rok 2019: https://www.evropa2.cz/specialy/hudebni-ceny-evropy-2-za-rok-2019.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz