Leoš Mareš přidává druhý koncert. Nejspíš prodá i lístek za milion a přijde o svůj kožich!

16. 2. 2017

To je fenomenální úspěch, moderátor Evropy 2 Leoš Mareš vyprodal během tří dnů svůj „jediný koncert v životě“. Poptávka byla obrovská, tak přidávají organizátoři ještě jeden termín. Navíc Mareš na první koncert prodá nejspíš i lístek za milion korun, který zahrnuje VIP vstupenku a legendární moderátorův kožich. Už teď o tuto vstupenku projevilo zájem osm uchazečů a moderátor se začíná bát, že o kožich opravdu přijde.

 „Já jsem strašně vděčnej, za to, co se stalo s prvním koncertem. Prodal se za tři dny! Opravdu jsem to nečekal,“ pronesl dnes po vysílání na Evropě 2 moderátor Leoš Mareš.

Odvolával se na to, že jde o jeho splněný sen. Druhý koncert přidává proto, že vznikla poptávka a denně se mu ozývaly desítky lidí, kteří si nestihli koupit lístky. „Několik dní jsem to řešil a opravdu čtyři dny pod tlakem. Mně se ta myšlenka líbila, ale říkal jsem si, vždyť to má být jediný koncert v životě, přece teď nemohu udělat druhý koncert,“ dodává moderátor Evropy 2, který se nakonec rozhodl vyhovět posluchačům a na následující den přidal druhý koncert.

 „Moderátor Evropy 2, Leoš Mareš, je nejen unikátní moderátorský talent, ale on, když má nějakou vizi, tak ji dokáže dokonale uchopit. Podobně je to i s koncertem. Když mi nedávno řekl, že má sen mít svůj koncert a že ho tahle myšlenka drží už skoro 15 let, tak jsem si řekl, proč ne. S tím mu můžeme pomoct,“ říká Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardere Active ČR a dodává: „„Přestože jsme tušili, že bude Leošův koncert úspěšný, zájem posluchačů překonal naše očekávání. A protože Evropa 2 je rádio, kterému na posluchačích fakt záleží, nechtěli jsme je zklamat. Dohodli jsme se s Leošem, že jeden koncert přidá.

Na první koncert stál nejdražší lístek téměř milion korun. Přestože mělo jít pouze o „vějičku pro novináře,“ jak to nazval sám Mareš, tak se kupodivu objevilo osm zájemců, kteří chtějí vstupenku koupit.

„Už mi volali, že je osm zájemců o ten kožich a já mám teď za úkol obvolat ty zájemce, jestli to myslí vážně. Já to ale oddaluji, protože upřímně řečeno se trochu bojím, že by to mohl někdo myslet vážně. Já ten kožich vlastně prodat ani nechci, já ho mám rád. To je relikvie z mé historie, z mého života a nechci se ho zbavovat,“ říká s úsměvem Leoš Mareš, moderátor Evropy 2.

První koncert se uskuteční v den Marešových narozenin, ve čtvrtek 27. dubna v prostorách pražského Fóra Karlín. Kvůli obrovskému zájmu fanoušků a omezené kapacitě se organizátoři rozhodli uspořádat dvoják. V pátek 28. dubna se tak uskuteční ještě druhý koncert, jehož předprodej odstartoval ve čtvrtek 16. února v 8:00 hod. Vstupenky na druhý koncert jsou právě v prodeji v sítích Ticketstream a Ticketportal a od ranních 8. hodin je už téměř polovina opět prodaná.

Více naleznete v následujícím videu:

https://youtu.be/26dnACdpiCA


Kontakt pro média

press@activegroup.cz