Láska sdílená příběhem je zpět

23. 11. 2022

Vánoční čas plný lásky a rodinné pohody se blíží, oblíbená dětská postavička prasátko Pigy si proto pro děti a jejich maminky připravilo soutěž: Láska sdílená příběhem. Krásné vánoční dárky výhercům soutěže rozveze Pigy osobně.

„Maminky jsou symbolem rodinné lásky a péče. Po celý rok se pro své děti obětují. Milují je, podporují je, věnují jim veškerou pozornost a čas, zkrátka jsou tu pro ně za každých okolností. V soutěži Láska sdílená příběhem proto odměňujeme právě je, protože si to podle nás nejvíce zaslouží,“ vysvětluje Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Active Radio. Letos pořádá Pigy soutěž podruhé, protože loni, kdy s rozvozem dárků pomáhal zpěvák Radek Banga, měla obrovský úspěch. „Loni nám dorazily stovky dojemných vyznání a vybrat mezi nimi ty nejlepší bylo opravdu těžké. Zároveň jsme měli obrovskou radost z neuvěřitelného množství rozzářených tváří dětí i maminek a pozitivních reakcí, které jsme ohledně soutěže dostali, a tak jsme se rozhodli do toho jít znovu,“ doplňuje Zdeňka Chocholoušová.

Pigy tak letos opět vyzývá děti, aby mu poslaly příběh, co pro ně maminka znamená, jak moc ji mají rády i co by si zasloužila dostat pod stromeček. Pigy pak vybere 10 nejlepších příběhů a malé pisatele i jejich maminky odmění krásnými vánočními dárky. Příběhy je možné posílat v termínu od 21. listopadu až 11. prosince 2022. Všechny potřebné informace včetně soutěžního formuláře najdete na: https://www.pigy.cz/novinky/laska2/