Lagardere opět posiluje značku Pigy, nově vydává písničkové CD a knižní kuchařku pro děti

10. 5. 2018

Multimediální značka Pigy z portfolia Lagardere Active ČR rozšiřuje svůj záběr. Kromě časopisů, aplikací, her a plyšových hraček uvádí nyní na trh ve spolupráci se Supraphonem nové CD dětských písniček s názvem Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček. To pro Lagardere a Supraphon vytvořil autorský tým ve složení: Eva Spoustová, Igor Orozovič a Marek Mikulášek. Kromě CD uvádí Pigy do prodeje i novou dětskou knížku plnou receptů s názvem Laskončina kuchařka. Na tvorbě tohoto knižního speciálu spolupracoval mediální dům s dlouholetým partnerem, společností Madeta.

„Pigy je skutečný multimediální produkt, který neustále rozšiřuje své pole působnosti. V našem portfoliu jsou tak aktuálně 4 webová rádia, specializované weby pigy.cz a pigymama.cz, ale také knížky, časopisy, aplikace, hry, plyšové hračky i deskové hry a nyní přichází na řadu písničkové CD od špičkových umělců a speciální edice Laskončiny kuchařky,“ prozrazuje Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR a dodává: „Navíc všechny tyto aktivity mají skvělé využití pro naše Pigy školky, a hlavně se velmi dobře prodávají na našich eventech, tzv. Pigyádách. Právě komplexnost a synergie mezi jednotlivými aktivitami je to, co zvyšuje atraktivitu Pigyho mezi reklamními zadavateli.“ 

Více o CD Prasátko Pigy a kouzelná pohlednice plná písniček:

V písničkách a vyprávění účinkují: Milan Peroutka, Pavel Tesař, Eva Spoustová, Marek Mikulášek, Jan Čtvrtník, Hedvika Řezáčová, Marie Švestková, Pavlína Balner, Tomáš Vaněk, Marta Falvey Sovová, Jiří Böhm, Igor Orozovič a Orchestr Calembour.

Veřejný křest CD se uskuteční za účasti tvůrců a interpretů v neděli 13. května od 11.00 hodin na mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy 2018 na Výstavišti v Praze Holešovicích v Sále audioknih.

Více o značce Pigy naleznete zde: www.pigy.cz


Kontakt pro média

press@activegroup.cz