Lagardere No Limits přivezou světového DJ Olivera Heldense.

10. 3. 2017

Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR, přiveze 21. dubna do České republiky DJ Olivera Heldense, který se poprvé v ČR představí v indoor show.

Oliver Heldens bývá označován jako jeden z nejtalentovanějších houseových producentů dnešní doby a aktuálně okupuje 8. místo v populárním žebříčku DJ Mag Top 100. Je rezidentním DJem v Las Vegas a na Ibize. Na svém kontě má spolupráci s Coldplay, Disclosure nebo Martinem Garrixem.

V pražském Foru Karlín odehraje svoji první indoor show v České republice. Jako support DJ si přizval dalšího úspěšného krajana Ferrecka Dawna. Z českých DJ´s se na stage objeví nFix&Candice, Siggi a rezidentní DJ´s Evropy 2 – Brian, Roxtar a Lady A.

„Akce s Oliverem Heldensem je pro nás velkou výzvou a je důležité, že produkujeme i indoor shows podobného rozsahu se zahraničními interprety. Využíváme tak skvěle synergie s našimi značkami,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

 

 

Mediální skupina Lagardere Active ČR patřící do nadnárodní sítě Lagardère Group, je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém rozhlasovém trhu. Provozuje mimo jiné rozhlasové stanice  Frekvence1 a Evropa 2 a spoluvlastní největší rádiové obchodní zastoupení RADIOHOUSE. V online prostředí je Lagardere schopná oslovit více jak dva miliony reálných uživatelů měsíčně.

 

Lagardere No Limits má za sebou řadu promotérských úspěchů, například koncerty Richarda Müllera, kapel Team nebo Lucie apod. V březnu se uskuteční vyprodaný koncert Modern Talking a koncem dubna dva bleskově vyprodané koncerty moderátorské ikony Leoše Mareše. Mezi dalšími projekty pro rok 2017 je v plánu koncertní a diskotéková roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest, další koncerty a řada výjezdních konceptů pro klienty s
Frekvencí 1.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz