Lagardere Active ČR chystá další ročník Pigyády. Inzerenty oblíbenou akci navštíví každoročně několik tisíc lidí

9. 5. 2017

Multimediální projekt Pigy, spadající do portfolia mediálního domu Lagardere Active ČR, připravuje další ročník úspěšného rodinného eventu Pigyáda. Vloni eventy Pigyho navštívilo více než 17 tisíc lidí. Akce se těší velkému zájmu také ze strany partnerů a zadavatelů reklamy, jejichž počet se oproti loňskému roku dokonce ztrojnásobil.

Další ročník rodinného festivalu Pigyáda bude ve znamení Roztančeného světa Pigy a proběhne o víkendu 20. – 21. května v Parku Mirakulum v Milovicích. V průběhu roku pořádá Lagardere Active ČR několik Pigyád, které každoročně navštíví tisíce dětí a jejich rodičů. Oproti loňskému roku také vzrostl počet partnerů, kteří na tomto eventu participují. Pro rok 2017 se k projektu připojily značky jako Mercedes, Lipánek, Království hraček Bambule a Sparkys, Mora, HyperOdvoz, CS Cargo, hřiště Piccolino a Tesco Mobile.

„Pigyáda se stává rok od roku u inzerentů populárnější. Těch důvodů bude pravděpodobně několik. Jednak jim přinášíme ucelený projekt s jasně vyprofilovanou cílovou skupinou rodin s dětmi, ale současně jim nabízíme i implementaci jejich produktů a značek přímo do celkového marketingového konceptu,“ říká Zdenka Chocholoušová, organizátorka akce a manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.

Při eventových aktivitách Lagardere Active ČR využívá synergie v rámci všech svých mediatypů, ať již jde o rádia Frekvence 1, Evropa 2, rádio ZET, Dance rádio, rádio Bonton, nebo o online produkty a aplikace. „Naši partneři získají nejen prostor ve vysílání, na webu a sociálních sítích, ale rovněž mohou aktivně využít i promo v místě konání akce. Nenabízíme jim tak klasické mediální partnerství v podobě loga na plakátu, ale integrovanou marketingovou komunikaci propojenou s nějakým tématem. Letos je to tématika pohybu, tance a světa,“ dodává Chocholoušová.

První letošní Pigyáda odstartuje už v sobotu 20. května v Parku Mirakulum v Milovicích a potrvá až do neděle. Každoroční rodinný festival je vždy věnován nějakému tématu. Ten letošní nese podtitul Roztančený svět a zaměří se zejména na pohybové aktivity dětí. Kromě oblíbeného představení Jirky Hadaše a prasátka Pigy se mohou návštěvníci těšit i na zbrusu nový Pigydance s Markem Dědíkem, na cvičení s Hankou Kynychovou, zumbování, orientální tance nebo koncert kapely Maxim Turbulenc.

Více o programu naleznete na www.pigy.cz.

 


Kontakt pro média

press@activegroup.cz