Jaký song vyhraje TOP 100 letních hitů Frekvence 1? O tom rozhodnou posluchači

9. 8. 2021

Pro velký úspěch v loňském roce rádio Frekvence 1 opět vyzývá posluchače, aby spolu s ním sestavili žebříček největších letních hitů všech dob. Své tipy mohou posílat přes web rádia od 9. srpna do 20. srpna. Celou TOP 100 odvysílá Frekvence 1 v sobotu 21. srpna, moderování se ujmou Lucie Sinková a Žaneta Filípková. Loni posluchači jako nejoblíbenější song vybrali Macarenu od dvojice Los del Río, na druhé místo poslali Despacito od zpěváka Luise Fonsiho a rapera Daddyho Yankeeho a na třetí Lambadu od skupiny Kaoma.

Žebříčky a hitparády obecně velmi lákají, to potvrzují i slova hudebního dramaturga a moderátora Frekvence 1 Reného Hniličky: „Když jsme loni požádali naše posluchače, aby nám pomohli sestavit TOP 100 největších letních hitů všech dob, byli jsme velmi mile překvapení, kolik se jich zapojilo a jaké písničky do našeho žebříčku nominovali. A protože nám pak psali, jak se jim celá tahle akce líbila, rozhodli jsme se, že se k ní letos vrátíme. Už jen proto, abychom viděli, jestli letos dají svůj hlas stejným písničkám, nebo si eventuálně ještě vzpomenou na nějaké další. Navíc se i letos objevilo několik nových letních hitů, tak uvidíme, jestli zamíchají pořadím v naší top stovce.

Žebříček největších letních hitů si posluchači Frekvence 1 sestaví sami – podle toho, které písničky jim nejvíc evokují léto, prázdniny, vzpomínky na dovolenou, vůni moře či romantické letní lásky. Výsledná TOP 100 vzejde z těch, které posluchači nejčastěji zmíní na www.frekvence1.cz v termínu od pondělí 9. srpna až do pátku 20. srpna. Každý, kdo na webu rádia napíše název svého nejoblíbenějšího letního hitu, má navíc šanci vyhrát zajímavou cenu. Super–hitparádu odehraje rádio v sobotu 21. srpna od 10 hodin, za mikrofon jako moderátoři usednou Lucie Sinková a Žaneta Filípková.

Celý žebříček bude následně zveřejněn na webu a sociálních sítích Frekvence 1.

 


Kontakt pro média

press@activegroup.cz