Jaké songy Češi nejvíce poslouchali v listopadu?

17. 12. 2019

Česká hudební streamovací služba Youradio zveřejnila žebříček TOP 10 nejvíce poslouchaných songů za měsíc listopad. Nejvíce si posluchači žádali australskou zpěvačku Tones and I a bodovali i tuzemští interpreti. Na prosinec Youradio připravilo sadu playlistů s předvánoční a vánoční tématikou.

Hudební streamovací služba Youradio má již půl miliónu registrací. Jaké songy byly nejvíce přehrávány v listopadu? Žebříček je sestavený na základě statistik poslechovosti.

TOP 10 songů
1. Tones And I – Dance Monkey
2. Karel Gott – Srdce nehasnou (feat. Charlotte Ella Gottová)
3. Shawn Mendes – Señorita (feat. Camila Cabello)
4. Chinaski – Láska a data
5. Rybičky 48 – Zamilovaný/Nešťastná 2 (feat. Bára Zemanová & Pokáč)
6. Daya – Insomnia
7. Mirai – Øtchi
8. Lewis Capaldi – Someone You Loved
9. Berenika Kohoutová – Dělám stojky
10. JP Cooper – Sing It With Me (feat. Astrid S)

Tones And I je šestadvacetiletá australská zpěvačka, vlastním jménem Toni Watson. Na globální hudební scénu vtrhla letos na jaře, když vydala singl Johnny Run Away a následně právě Dance Monkey. „Příběh kolem Tones je klasický: obyčejnou holku s kytarou objevil údajně na ulici v australské Byron Bay manažer Jackson Walkden-Brown. Její Dance Monkey brzy opanovala světové hitparády a své šestipísňové EP Kids Are Coming se rozjela propagovat do celého světa. 24. března 2020 můžeme Tones And I vidět naživo v pražském klubu Roxy,“ říká hudební dramaturg Youradia Ondřej Těšínský.

V listopadu se do Youradio TOP 10 dostala také píseň Dělám stojky od Bereniky Kohoutové. „Vždy se mi vybaví historka, jak si na jedné party, kde jsem hrál jako DJ, holky tenhle song vyžádaly a na parketu pak opravdu dělaly stojky,“ komentuje song Ondřej Těšínský.

Kromě hudby všech žánrů můžete na Youradiu aktuálně slyšet předvánoční a vánoční playlisty a hudební nálady jako Vánoční hity, Na pečení cukroví, Svařáková, Relax po nákupech, Vánoční koledy nebo Silvestrovská party. Všechny playlisty s vánoční tématikou najdete na: https://www.youradio.cz/moods/category/73.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz