GIPSY KINGS se po sedmi letech vrací do ČR, tentokrát pod novým názvem The Original Gypsies of Camargue!

9. 4. 2018

V celosvětovém měřítku jednoznačně nejúspěšnější francouzská skupina vystoupí ve středu 18. dubna v původní sestavě v pražském Fóru Karlín. Na svém kontě má za třicetiletou kariéru více než 20 milionů desek, dva hudební filmy i cenu Grammy. Do Prahy přijíždí s nezaměnitelnými španělskými vokály a zvuky kytar v rytmu flamenca. Chybět nebudou legendární hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me, které roztančily celý svět. Zároveň představí písničky z jejich nové desky.

Exkluzivitu koncertu podtrhne původní sestava: Chico Bouchikhi, který se na podiu připojí k Nicolasovi Reyesovi, Toninovi Baliardovi, Canutovi Reyesovi, Patchaiovi Reyesovi a Paulovi Reyesovi. Vstupenky již nyní na www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz.

Ukázky songů:

 

 

Pořadatelem akce je Lagardere No Limits, eventová divize multimediálního domu Lagardere Active ČR. Lagardere No Limits pro rok 2018 chystá také další ročník hudebního festivalu Paráda fest s Frekvencí 1, adrenalinový Den na MaXXimum a další koncerty či řadu výjezdních konceptů pro rádia Evropa 2 a Frekvence 1.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz