Frekvence 1 opět personálně posiluje. Novou moderátorkou je zpěvačka Marta Jandová

27. 6. 2019

Rozhlasová stanice Frekvence 1 získala další hvězdnou moderátorskou posilu. Po Pavlíně Wolfové na rádiu nově moderuje také zpěvačka Marta Jandová. Posluchači ji mohou slyšet v rozhlasové show každý všední den mezi 13. a 14. hodinou. V rámci tohoto pořadu s názvem Marta radí, baví, informuje od června Jandová radí posluchačům s jejich slastmi a strastmi.

„Když ta nabídka přišla, tak jsem ihned věděla, že to chci dělat! Lidé mi totiž na sociálních sítích pořád píší o svých slastech a strastech. Je toho ale tolik, že jim tam nestíhám odpovídat. Teď jsem ale díky tomuto pořadu získala hodinku denně, kdy si s nimi můžu veřejně povídat,“ řekla k novému angažmá Marta Jandová.

Zpěvačka Marta Jandová získala rovnou populární rádiový slot mezi 13. a 14. hodinou, kde v minulosti moderovali takoví rádioví matadoři jako Libor Bouček, Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy apod. Její show je ale více kontaktním pořadem než bylo doposud na rádiu v tomto čase běžné.

„Marta Jandová je nejen výborná zpěvačka, ale nyní mohu říci, že i rozená moderátorka. Její přirozený projev nás motivoval k tomu, abychom zařadili tzv. kontaktní pořad, ve kterém bude posluchačům naslouchat a stane se jejich rádkyní,“ říká Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1 a dodává: Tento typ pořadů je posluchačsky velmi atraktivní, proto věříme, že se projeví změna nejen v poslechovosti stanice, ale také v objemu investic do rozhlasové reklamy v reklamních slotech tohoto pořadu.“


Kontakt pro média

press@activegroup.cz