Frekvence 1: Napište nám svůj příběh a my vám splníme vánoční přání

4. 12. 2019

Frekvence 1 i letos připravila oblíbenou akci s názvem „Splněná vánoční přání s Frekvencí 1“ tentokrát s podtitulem „Když příběhy hraji svůj velký život“. Posluchače v ní vyzývá, aby dopisy s vysněnými dárky pro své blízké neposílali Ježíškovi, ale do rádia. Z nich pak vyberou pět šťastlivců, kterým udělají radost splněním tajného přání.

Od 2. do 15. prosince mohou posluchači přes web Frekvence 1 posílat dopisy s příběhy, koho ze svých blízkých chtějí obdarovat a proč právě jeho. Rádio pak vybere pět šťastlivců, kterým budou moderátoři Frekvence 1 plnit přání v týdnu od 16. prosince do 21. prosince. „Dárky budou nakupovat naši moderátoři Mirek Michálek a Lubka Ponížilová, předávat je pak bude Tomáš Fíla. Oboje budeme jednak vysílat na Frekvenci 1, zároveň bude možné vše sledovat i na webu a Facebooku. Předpokládáme, že ani letos nebude nouze o emoce při předávání dárků. Obdarovaní dopředu totiž vůbec netuší, že jim jedeme udělat radost,“ doplňuje Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio.

Loni Frekvence 1 udělala radost například nastávající mamince kočárkem nebo štěnětem labradora školačce, aby tolik netruchlila po ztrátě 14letého psího kamaráda. Videa s příběhy můžete zhlédnout na webu: https://www.frekvence1.cz/tag/splnena-vanocni-prani.

Webové stránky akce: https://www.frekvence1.cz/souteze/vanocni-splnena-prani-frekvence-1.shtml.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz