Evropa 2 vydala jubilejní 100. díl seriálu Behind The Instagram

13. 4. 2022

Evropa 2 vydala jubilejní 100. díl seriálu Behind The Instagram se speciálními hosty, s dvojicí bavičů a herců Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem. V jednotlivých dílech známí influenceři nechávají nahlédnout do zákulisí fungování a práce s Instagramem. Do pořadu zavítaly takové hvězdy jako Leoš Mareš, Zorka Hejdová, Rytmus, Richard Krajčo, Dara Rolins, Lucie Bílá, 3v1, Separ, Anna Šulc, Shopaholic Nicol, Ben Cristovao, Eva Burešová a mnoho dalších. Nové díly Behind The Instagram vychází každou neděli v 18 hodin na YouTube Evropy 2.

Seriál Behind The Instagram natáčí Evropa 2 od října 2019, hostem prvního dílů byla moderátorka Zorka Hejdová, jejíž profil na Instagramu sleduje téměř 300 tisíc lidí. Do pořadu zavítaly takové hvězdy jako Leoš Mareš, Rytmus, Richard Krajčo, Dara Rolins, Lucie Bílá, 3v1, Separ, Anna Šulc, Shopaholic Nicol, Ben Cristovao, Eva Burešová, Tomáš Zástěra a mnoho dalších. Mezi dalšími hosty, na které se posluchači mohu těšit v blízké budoucnosti, jsou Nathan (Survivor, Love Island), Duklock – Dušan Brachna nebo nejoblíbenější slovenský youtuber Daniel Sebastian Štrauch (alias GoGoManTV). Moderátorem je od začátku head of video content společnosti Active Radio Randy Cold, který zároveň na Evropě 2 s Jindrou Eklem uvádí Rap Ateliér.

Na začátku byly rozhovory zaměřeny čistě na fungování influencerů na Instagramu. Když jsme rozhovory prodloužili z původních 15 minut na dnešních 40 minut, mohli jsme se začít věnovat i dalším tématům z oblasti life-stylu. Zároveň můžeme jít s dotazy více do hloubky,“ říká Randy Cold. Dodává: „Poslední dobou se nám osvědčilo zvát zaběhnuté dvojice, jako Michal Suchánek a Richard Genzer. Díky nim jsou rozhovory více interaktivní.“ Do budoucna Evropa 2 plánuje seriál Behind The Instagram střídat i s dalšími video formáty jako Behind The Podcast nebo Google Chat. Behind The Podcast je série rozhovorů se známými a úspěšnými podcastery nejen o podcastech. Google Chat je nový video pořad Evropy 2, ve kterém se Google Translator ptá známých osobností a nebojí se zeptat na cokoliv, často jsou jeho dotazy nepříjemné a neosobní.