Evropa 2 má svůj tábor. S dětmi na něm budou moderátorské hvězdy rádia.

5. 8. 2019

Nejposlouchanější rádio pro mladé, přichází s novým letním projektem. Summer camp Evropy 2 s claimem „Tábor, na který nezapomeneš!“ je projekt, do kterého se zapojují posluchači a fanoušci rádia, moderátoři i klienti a zadavatelé reklamy (například společnost Nominal, která se zaměřuje na potraviny zdravého životního stylu). Rádio staví marketingovou podporu akce zejména na digitálních a on-air kanálech.

„Program a jednotlivé táborové aktivity jsme připravovali opět v duchu naší strategie „Držíme Ti flek“, kterou poslední dva roky rozvíjíme. Účastníci táboru se stanou součástí naší party a budou se tak moct například setkat s moderátorskými hvězdami Evropy 2, jako jsou Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Zorka Hejdová apod.,“ vysvětluje Martina Říhová, výkonná ředitelka skupiny Active a dodává: „Zájem o účast předčil dokonce naše očekávání. V tuto chvíli je již přihlašování zastaveno, protože táborová kapacita o počtu šedesát míst je plně obsazena vítězi našich éterových a onlinových soutěží. Přesto nám chodí do rádia denně další poptávky a prosby o rozšíření kapacity.

Rádio vystavělo koncept projektu zejména v online prostředí. Kromě samotného přihlašovacího procesu, který probíhal formou soutěží na sociálních sítích i v éteru, chystá rádio i digitální speciál z kempu. Fanoušci tak budou moci sledovat z kempu nejrůznější reportáže, fotoreporty, a videa, kterými bude provázet moderátor Tomáš Zástěra.

Do prvního ročníku se s námi zapojila česká rodinná společnost Nominal, která patří mezi průkopníky ve výrobě bezlepkových potravin v naši zemi a jejímž stěžejním produktem jsou cereální výrobky zejména kaše“ říká Petr Uchytil, ředitel divize marketingu a podpory obchodu mediálního zastupitelství Radiohouse.

Rádi se podílíme na akcích pro děti a mládež jako je právě Summer camp Evropy 2 a máme radost, když můžeme podpořit zdravý životní styl dětí například inspiracemi na zdravé snídaně a svačiny…,” říká marketingová ředitelka společnosti Nominal Ivona Hofmann.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz