Evropa 2 hlásí nového moderátora! Petr Švancara bude každý večer v éteru glosovat

5. 9. 2023

Populární rozhlasová stanice Evropa 2 spustila včera večer novou rubriku s novým moderátorským hlasem. Bývalý český profesionální fotbalista, fotbalový expert a komentátor i jeden z účastníků posledního klání Survivoru Petr Švancara glosuje v éteru aktuální události či témata.

Rubrika Žádný švanci aneb rovnou k věci se od včerejška stala každodenní součástí oblíbené večerní show Večer na maXXimum. Brněnský patriot a bývalý účastník reality show v ní po boku stálé moderátorské dvojice Petra Říbala a Ondry Urbana glosuje zajímavá témata a veškeré relevantní i nerelevantní události.

„Tahle nabídka odráží přesně to, co mám v životě rád. Je to tak, že vlastně nevíš, zda na to máš, a přesto to vezmeš! A já vím, že bych si to vyčítal, kdybych to nevzal. Evropa 2 a práce v jejím kolektivu bude radost, je jasné, že nastupuju do perfektně rozjetého vlaku. A hlavně věřím, že to bude bavit posluchače,” říká nový moderátor Evropy 2 Petr Švancara. Jeho hlas mohou fanoušci v éteru slyšet každý den v 18:20 a v 19:50.

Oblíbený sportovec a komentátor není jedinou tváří, potažmo hlasem, který v posledních měsících obohatil moderátorskou rodinu rádia Evropa 2. Za mikrofon usedl třeba i český zpěvák a textař Ben Cristovao nebo oblíbený hudebník Mirai Navrátil. Nejen proto se rádio těší kontinuální posluchačské oblibě. Podle posledních čísel patří stále mezi TOP 3 nejposlouchanější stanice v Česku, zároveň si drží první příčku v poslechovosti soukromých rozhlasových stanic.