Dálniční známky s Frekvencí 1 – Za posluchači jsme najezdili 15 tis. km a udělali radost 40 řidičům

1. 3. 2021

Další nadělování dálničních známek máme za sebou a jak sám “Ježíšek dálnic” Tomáš Fíla potvrdil, bylo to opět super. V lednu jsme rozdali 20 známek na sjezdech z dálnic a v únoru jsme navštívili 20 měst po celé ČR, abychom tam darovali dalších 20 ročních známek. Již dnes pro vás máme přichystanou další velkou soutěž, ve které budeme rozdávat milion korun. Tak nás sledujte na webu Frekvence 1.

!

Od první chvíle s námi posluchači hráli nadšeně hru Dálniční známky s Frekvencí 1. Moderátor Tomáš Fíla zhodnotil letošní ročník následovně: „Hned na začátku, díky všem za super akci. Fakt to bylo boží a užívali si ho úplně všichni včetně mě. Byli jsme na všech dálničních tazích v ČR. Navštívili jsme všechny kraje v ČR. Prostě kompletní pokrytí.

Pár zajímavostí a nej:
Letos jsme nakonec rozdali 40 dálničních známek a na tachometru se nám ukázalo krásných 14 222 km, které jsme najezdili za vámi – našimi posluchači. Nejvytrvalejší byl lednový posluchač, který náš žlutý offroad pronásledoval 53 km. Nejsportovnějšího ducha projevil posluchač z Ostravy, který se pokoušel získat dálniční známku celkem pětkrát. Sice mu to ani na jednom místě nevyšlo, ale pokaždé měl úsměv od ucha k uchu. Nejdále si pro známku cíleně přijel posluchač z Chebu do Svijan. Nejvíce zájemců se na Toma vrhlo v Olomouci, a to hned 17 osob mělo zájem o dálniční známku. Nejtrpělivější byla posluchačka v Brně, na dálniční známku si počkala ze všech nejdéle, na Zelném náměstí byla už od 6:30.
A nakonec jedno úplně nej:V Havlíčkově Brodě na Havlíčkovo náměstí si pro známku přišel Zdeněk Havlíček, aby jí mohl dát bratranci Pavlu Havlíčkovi jako dárek.


Kontakt pro média

press@activegroup.cz