Obrázek k článku: Hudební ceny Evropy 2 poprvé z nového video studia

Nejposlouchanější rádio pro mladé vyhlásí 13. března výsledky dalšího ročníku Hudebních cen Evropy 2. Přímý přenos z udílení Hudebních cen Evropy 2 mohou posluchači slyšet v živém rádiovém vysílání anebo vidět v rámci livestreamu na Facebooku, Instagramu a webu Evropy 2. Je také připravena velkolepá show
v pražském klubu ROXY, kde se poprvé v Čechách představí světový DJ a producent Sigala a v nové sestavě živě také kapela Chinaski. Partnery projektu pro letošní rok se staly společnosti KIA, Skiareál Špindlerův Mlýn, Hanácká vodka, Tesco mobile a aplikace Liftago.

Ve středu 13. března proběhne již 6. ročník Hudebních cen Evropy 2, který budou moct posluchači slyšet v přímém přenosu na rádiu od 15.00 do 18.00 hodin. Paralelně s rozhlasovým vysíláním poběží také online přenos na Facebooku, Instragramu a webu rádia. Celý event se navíc odehraje na dvou místech. Samotné předávání cen proběhne v nově vybudovaném studiu Lagardere Active ČR, které bude do budoucna sloužit i pro natáčení multimediálního obsahu všech značek, afterpárty pak v pražském klubu ROXY.

„Letošní hudební ceny Evropy 2 jsme ještě více posunuli. Živé vysílání přes všechny naše kanály, tedy on-air, přes Instagram, Facebook nebo web Evropy 2 budeme letos poprvé vysílat z nového multimediálního studia. Následně je připravena krásná show v pražském klubu ROXY, kde kromě anglického DJe a producenta Sigaly vystoupí kapela Chinaski v nové sestavě, dále Eddie Stoilow s Lenny, Light&Love, Peter Aristone, Exxtravaganza DJs a další. Součástí bude i DJ exhibice ze světového finále Redbull 3style DJ Roxtara a Fluxe,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

Projekt Hudební ceny Evropy 2 představuje i vícekanálové možnosti propagace pro případné partnery, kterých má rádio letos 5, jsou to společnosti KIA, Skiareál Špindlerův Mlýn, Hanácká vodka, Tesco mobile a aplikace Liftago.

Průběžně se snažíme s ohledem na aktuální trendy modifikovat plnění pro zadavatele reklamy, kteří se s takovýmito původně rádiovými formáty jako jsou Hudební ceny Evropy 2 propojují a nabízíme jim tak silnější synergii i za online a marketingové aktivity v místě konání akce,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka Lagardere Active ČR.

Více o hudebních cenách Evropy 2 se dozvíte tu: https://www.evropa2.cz/hudebni-ceny

Další články